לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   קורס נדלן
לחץ להגדלה
תחום הנדלן הוא תחום מרתק הטומן בחובו אפשרויות נרחבות לרווחים גבוהים. השקעות חכמות בנדלן כבר הפכו אנשים רבים ברחבי העולם לאנשים עשירים, ולתחום זה משמעות כלכלית עצומה בכלכלה הישראלית והעולמית כאחד.

אזור: כל הארץ  
מוסד אקדמי: קריירה

תחום הנדלן הוא תחום מרתק הטומן בחובו אפשרויות נרחבות לרווחים גבוהים. השקעות חכמות בנדלן כבר הפכו אנשים רבים ברחבי העולם לאנשים עשירים, ולתחום זה משמעות כלכלית עצומה בכלכלה הישראלית והעולמית כאחד. העובדה כי מדובר בנכסים קבועים ויציבים והביקוש הבלתי פוסק לנכסי נדלן מצד כל חתכי האוכלוסיה ללא קשר למצבם הכלכלי והאישי, הופכת תחום זה למבוקש ביותר ורבים תרים אחר קורס נדלן, בין אם למטרות של עיסוק מקצועי או שרק על מנת להעמיק את ידיעותיהם בתחום למטרת השקעות אישיות.

 

מה לומדים בקורס נדלן?


 לימודי נדלן יכולים להתקיים במסלולים שונים ומגוונים. בהתאם להעדפותיכם האישיות תוכלו לאתר קורס השקעות בנדל"ן, קורס תיווך, או קורס יועצי נדלן. כמובן כי תכני הקורס ישתנו בהתאם למסלול ולמכללה שבחרתם. באופן כלליישנם נושאים בסיסיים שלרוב נלמדים בצורה זו או אחרת בקורסים מסוג זה: כיצד להעריך שווי נכס, כיצד לאתר נכס נדלן להשקעה, מתי כדאי לקנות, מתי כדאי למכורכיצד לנצל מימון מהבנקים על מנת למנף את השקעתכם,  כיצד להשביח את הנכס שברשותכם. כמו כן, במסגרת קורס נדלן ייסקרו חוקים שונים הקשורים לעולם זה: חוק המקרקעין, חוק הגנת הצרכן, חוק החוזים ועוד. במידה ומדובר בקורס תיווך נדלן, תתבצע כמובן במסגרתו הכנה יסודית לבחינות הלשכה.

 

קורס נדלן – למי זה מתאים?

 

כל מי שחש כי הוא מעוניין להרחיב את ידיעותיו בתחום מרתק זה, ולהיטיב את השקעותיו בנכסי נדלן ואת הבנתו בשוק זה, יוכל להפיק תועלת רבה מקורס כזה. את יכולה להיות עקרת בית  המחפשת עיסוק מעניין לשעות הפנאי, אתה יכול להיות פנסיונר או חייל משוחררקורס נדלן יעניק לכם עניין רב ולאחריו יכולת לכלכל את השקעותיכם בתבונה. לא נדרש ידע מוקדם או נסיון קודם בתחום, אך כמובן שנדרש חיבור בסיסי לתחום ורצון להעמיק בידיעותיכם בו. אלו מכם אשר אינם בטוחים לגבי התאמתם לעולם הנדליוכלו להנות משיעורי הכרות ללא תשלום שמעניקות רבות מהמכללות לנדלן ברחבי הארץ, ולאחר מכן לקבל החלטה מושכלת האם להשקיע זמן וכסף בקורס שלם.

 

מי שמעוניין לעסוק בנדלן באופן מקצועי, בין אם הוא מתעתד להיות יועץ לנדלן, מתווך נדלן או יועץ השקעות לנכסי מקרקעין, יצטרך לתור אחר קורס מתאים המעניק לבוגריו תעודה והסמכה שיפתחו עבורו את הדלת כדי להכנס לשוק העבודה. קורס נדלן יכול גם להלמד במסגרת אקדמית, אך לרוב מדובר בתוספת למסלול לימודים אחר כדוגמת תואר משולב במשפטים ונדלן, מנהל עסקים ונדל"ן וכד'.

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net